Takken

Kapoenen

De kapoenen zijn de allerjongste!

  • Kinderen van 6 tot 8 jaar (1e en 2e leerjaar)
  • Kinderen die geen 6 jaar zijn maar wel al in het 1e leerjaar zitten
  • contact : kapoenen@scoutswaregem.be

Foto

(Foto komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

Leiding

(Leiding komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

 

 

 

 

Welpen

  • Kinderen van 8 tot 11 jaar (3e – 5e leerjaar)
  • contact : welpen@scoutswaregem.be

Foto

(Foto komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

Leiding

(Leiding komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

 

 

 

 

Kabouters

  • Voor meisjes van 8 tot 11 jaar (3e – 5e leerjaar)
  • contact : kabouters@scoutswaregem.be

Foto

(Foto komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

Leiding

(Leiding komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

 

 

 

 

Jongverkenners

  • Voor jongens van 11 tot 14 jaar (6e leerjaar – 2e middelbaar)
  • contact : jongverkenners@scoutswaregem.be

Foto

(Foto komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

Leiding

(Leiding komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

 

 

 

 

 

Jonggidsen

  • Voor meisjes van 11 tot 14 jaar (6e leerjaar – 2e middelbaar)
  • contact : jonggidsens@scoutswaregem.be

Foto

(Foto komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

Leiding

(Leiding komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

 

 

 

 

 

Givers

  • Voor jongens en meisjes van 14 tot 17 jaar (3e – 5e middelbaar)
  • contact : givers@scoutswaregem.be

Foto

(Foto komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

Leiding

(Leiding komt bij bekendmaking leidingsploeg 8 september)

 

 

 

 

 

Hoofdleiding

  • contact : hoofdleiding@scoutswaregem.be

Foto

Leiding

Camille Meersman
Arthur Meersman
Dieter Polfliet